Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai vidutiniškai valandos trukmės procedūra, kurios metu yra pašalinamos minkštos ir kietos apnašos, podanteniniai ir viršdanteniniai konkrementai, išpoliruojamas emalis, išvalomi fiksuoti ir išimami protezai, apžiūrima bei įvertinama dantenų ir gleivinės būklė, parenkamos individualios burnos priežiūros priemonės ir apmokoma jomis teisingai naudotis, paaiškinama individualios burnos higienos svarba, rekomenduojamas profesionalių procedūrų dažnumas pagal konkrečią situaciją.

Profesionalią burnos higieną būtina atlikti 1-2 kartus per metus, siekiant užkirsti kelią dantų ir dantenų ligoms, o dažniau atliekama tokia procedūra gali būti labai reikšminga periodontito gydyme. Procedūra yra minimaliai invazyvi ir beveik neskausminga, o jautresniems pacientams garantuojamas komfortas taikant nuskausminimą.

Dantų balinimasVaikų odontologijaDantų implantacijaLaminatėsDantų protezavimasBruksizmasSmilkinio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimų gydymasPeriodontologinis gydymasEndodontinis gydymas

1 valandos
trukmės

1-2 kartus
per metus